LANGEROVÁ ANETA                           

■ BIO ■ DISKOGRAFIE  SINGLY  ALBA  KOMPILACE  VIDEO  TISK ■ KNIHY ■ JINÉ 

 

■ 2015 ... 9. 2.

Zpěvačka Aneta Langerová vyráží na turné k albu Na Radosti. Doprovodí ji kapela, smyčcové trio a piano. Celý kolotoč koncertů (celkem jich bude 19) se roztočí v jižních Čechách, nedaleko od místa, kde hledala inspiraci a po němž pojmenovala své album. Z Prachatic, kde se koncert uskuteční 11. 2., bude pokračovat do Třeboně a postupně objede celou Českou republiku.

 2014 ... 25. 12.

Na Štědrý den připravila pro fanoušky vánoční překvapení zpěvačka Aneta Langerová. Prostřednictvím televizního kanálu ČT24 a YouTube zveřejnila videonahrávku, na které doma u klavíru zpívá píseň Na Radosti, závěrečný šanson ze svého novinkového alba. V nadělování pomyslných dárků bude interpretka pokračovat i v novém roce – na únor až duben plánuje sérii koncertů po celé republice.

 2014 ... 20. 12.

Zpěvačka Aneta Langerová, které koncem listopadu vyšlo nové album Na Radosti, připravuje na jaro turné, které proběhne se čtyřčlennou kapelou v doprovodu smyčcového tria a piana. Začne symbolicky v jižních Čechách, nedaleko místa, které desku inspirovalo.

2014 ... 2. 12.

Symbolický křest nové dvanáctipísňové desky Anety Langerové Na Radosti a premiéra videoklipu k písni Tráva proběhne 15. prosince v pražském divadle Studio DVA.

 

■ 2014 ... 27. 11.

Zpěvačka Aneta Langerová vydává své čtvrté album. Nová studiová deska dostala název Na Radosti a navazuje na titul Pár míst, na kterém svou dosavadní tvorbu představila v akustické podobě. Stejně naléhavá, ale i hravá má být nová deska. „Na Radosti je místo, kde se zastavil čas a s ním i příběhy lidí, kteří tam žili. Zůstaly jen dvě chalupy na samotě, socha panenky Marie a ruina kaple, kolem které krouží přání těch, kteří tam kdysi den co den chodili, aby našli naději, útěchu a smíření. To místo jsme si zamilovali, kouzlilo nás a vtáhlo do děje příběhů, které chceme vyprávět,“ říká o svém novém albu zpěvačka.